Facebook vytvorí v Írsku 1 000 pracovných miest v roku 2019

Nové úlohy budú mať 60 tímov na stránkach Facebook v Dubline, County Meath a County Cork. Tieto pracovné miesta zvýšia počet írskych pracovných síl z 4 000 ľudí na 5 000.
V novembri spoločnosť Facebook oznámila, že uzavrela dlhodobý prenájom na novom webe v areáli bankového centra – predtým domovom Allied Irish Bank – v meste Ballsbridge v južnom Dubline.
Všetci 2 000 zamestnancov spoločnosti v Dubline sa majú do roku 2022 presťahovať a budova má priestor pre 7 000 ľudí.

fcb

Pani Sandberg urobila oznámenie v rámci Gatheru, akcie Facebooku pre malé a stredné podniky z celého Írska a Európy.
Počas svojho prejavu pani Sandbergová načrtla opatrenia, ktoré sa prijímajú na riešenie falošných správ a zasahovania do volieb, a povedal, že obrovský spoločenský mediálny gigant musí získať verejnú dôveru v súvislosti s obavami z používania údajov svojich členov.

Spoločnosť Facebook tiež oznámila, že zvýši peniaze, ktoré poskytuje v dvoch online bezpečnostných programoch v Írsku na 1 milión EUR (882 000 liber).
Spoločnosť Facebook, Inc. je americká služba sociálnych médií a sociálnych sietí so sídlom v Menlo Parku v Kalifornii. Jeho internetová stránka bola spustená 4. februára 2004 Markom Zuckerbergom spolu s kolegami Harvardovými študentmi a spolubývačkami Eduardom Saverinom, Andrewom McCollumom, Dustinom Moskovitzom a Chrisom Hughesom.

apple

Je považovaná za jednu z veľkých štyroch technologických spoločností spolu s Amazonom, Apple a Google. Zakladatelia pôvodne obmedzili členstvo webových stránok na študentov Harvarda a následne na študentov Columbia, Stanford a Yale.
Spoločnosť Facebook, Inc. je americká služba sociálnych médií a sociálnych sietí so sídlom v Menlo Parku v Kalifornii. Jeho internetová stránka bola spustená 4. februára 2004 Markom Zuckerbergom spolu s kolegy Harvardovými študentmi a spolubývačkami Eduardom Saverinom, Andrewom McCollumom, Dustinom Moskovitzom a Chrisom Hughesom. Je považovaná za jednu z veľkých štyroch technologických spoločností spolu s Amazonom, spoločnosťou Apple a Google. Zakladatelia pôvodne obmedzili členstvo webových stránok študentov na Harvarde a následne na študentov Columbia, Stanford a Yale.