Erotická masáž alebo ako sa k sebe priblížiť o čosi viac

Erotic masage Bratislava Tantra, keď som počula z úst môjho partnera tieto slová po prvýkrát, myslela som, že mi od nervov pukne hlava. Aj dnes môžem so všetkou sebakritikou povedať, že môj partner mi tento nápad neoznámil úplne najjemnejším a najcitlivejším spôsobom. Zavolal ma k počítaču a tam mi pustil video, kde nahá ženská s priami päťkami skáče po nejakom nahom chlapovi a povedal mi, „ už som zarezervoval termín v salóne“. Uznajte, čo by chodilo po hlave vám?

Dymiaca sviečka v stojane a dym v tvare srdca

Myslím, že presne to isté, čo behalo hore http://bandzone.cz/prvnihore a dole mne. Po mojom desaťminútovom kriku ma však upokojil, že sa na masáž nechystá on sám, ale že nás objednal spoločne. Viete, v tomto čase sme sa tak nejako začali jeden druhému vzďaľovať. Nemali sme na seba čas, málo sme sa rozprávali, časom sme spolu začali i menej spávať, no a takéto veci nevedú nič k ničomu dobrému. Preto sme obaja asi podvedome hľadali spôsoby, ako sa k sebe opäť priblížiť.

Aj keď som nebola z tohto nápadu úplne nadšená, po chvíľke som súhlasila. Koniec – koncov, čo človeka nezabije, to ho posilní, nie? Nebudem vám klamať, počas prvej spoločnej erotickej masáže ma išlo od nervov a žiarlivosti rozdrapiť. Sledovať manžela, ktorý vzdychá od slasti popritom, ako sa po ňom váľa nejaká mladá ženská, to nie je najpríjemnejší pohľad.

Muž objíma ženu a v ruke drží ružu

Už takáto predstava je dosť silná káva, takže si predstavte, aké pocity so mnou lomcovali vo chvíli, keď som to videla na vlastné oči. Na druhej strane som musela uznať, že po príchode domov sme si užili asi ten najlepší sex v našom živote. Preto sme na masáže chodili častejšie a postupne som si zvykla. Hlavná vec, ktorú som vám však chcela povedať je, že erotické masáže môžu slúžiť skutočne ako výborná vec na opätovné zblíženie medzi dvoma ľuďmi, ktorí sa tak nejako vzdialili. Prekonajte tie počiatočné zvláštne pocity a uvidíte, že je to veľmi fajn vec. Po takých troch návštevách salónu na žiarlivosť už ani nepomyslíte.