Masáž pre mužov a pre páry

TANTRICKÁ DOMINA pre mužov
Tantrická domina, ktorú praktizujem prináša úplne nový rozmer zážitkov. Je to spojenie Tantri a vedomé BDSM ( bezpečne, rozumne, po dohode, trest )

people-2589818_1920

Mám viacročné skúsenosti s dominantne submisivnými hrami. Som empatická, tvorivá a hravosť je u mňa na prvom mieste. Viem byť veľmi nežná ale aj dosť prísna. Vytvorím Ti prostredie v ktorom sa budeš cítiť bezpečne a uvolnene.
Vezmem Ťa https://bratislavatantra.sk/en/ na cestu objavovania skrytých túžob, experimentovania so zmyslami, dotykmi, dychom, jemnosťou a silou, kde si môžeš dovoliť dotknúť sa svojích temných stránok. Prežiješ strach, vzrušenie, rozkoš, niečo čo dopredu ani nevieš. Chceš byť spútaný so zaviazanými očami? Príď si vychutnať svoj koncert zmyslov!
Lekcia trvá cca 2 hodiny a jej súčasťou je hĺboký rozhovor, v ktorom zmapujeme tvoje predstavy, hranice a sposoby chovania. Na základe týchto informácií pripravým zážitok, hru alebo masáž.

erotické služby

TANTRICKÁ PÁROVÁ MASÁŽ 
Pre páry ktoré hľadajú inšpiráciu do svojho milostného života, alebo pre tých, ktorých milostný život stratil na intenzite. Tantrická párová masáž prehlbuje vzájomnu dôveru a súznenie medzi manželskými a mileneckými pármi. Tantrická párova masáž je korenie dodávajúce do vzťahu stratenú vášeň, ostrosť, túžbu a oheň.      
Celostná  zmyselná tantrická masáž je u párov veľmi obľúbená, no prax ukázala, že cca tri páry z desiatich si masáž skutočne užijú a piatim  sa jednoducho prejavia nekomunikované alebo skryté problémy, ktoré vo vzťahu pôsobia. Často krát sa stane, že jeden z dvojice má záujem masáž absolovovať a druhý(á) ide iba z dôvodu, že bol(a) požiadaný(a), ale nie je úplne presvedčený(á). Táto skutočnosť, potom  pôsobí medzi nich ako rozbuška a zvyknu sa poriadne pohádať.Preto párovú masáž doporučujeme absolvovať iba párom s obojstranným 100%-ným záujom o párovú masáž.