Neodkladajte sex

Sex je potešenie. Je to radosť, zábava, vzrušenie, vášeň. Keď sme mladí, chceli by sme to robiť, čo najčastejšie, no nemáme kde. Keď už máme kde, tak to stále odkladáme, pretože máme nejaké ďalšie povinnosti a nevieme si na to nájsť poriadne čas. Keď už máme deti, tak strácame skoro všetok priestor na to, aby sme sa mohli nejako viac venovať jeden druhému. Všetku pozornosť pohltia okakané plienky a prvé slovíčka, ktoré vyslovia. Prvé krôčiky a iné prvé veci, ktoré starostlivo sledujeme, no sex v tomto programe nemá miesto. A keď už chceme, máme zarobené a už by sme si našli aj čas a priestor, tak už nám to poriadne nefunguje. Odkladáme to tak dlho, až kým je úplne neskoro.

artistic-4889858_1920

No, nie sme my ľudia divné tvory? Prečo si nedokážeme rozkázať, že teraz máme na to vek a priestor a mali by sme to využiť?

Dnes už síce existuje liek na erekciu, no napriek tomu by ste sa mali venovať svojej žene, partnerke, milenke, frajerke, kamarátke s výhodami, tak často ako sa to len bude dať. Nikdy neviete, kedy už budete musieť investovať do svojho sexuálneho života a verte mi, že potom tie peniaze síce budú, ale už to nebude taká kvalita a samozrejmosť ako to bolo predtým. Hoci, sú to veľmi kvalitné preparáty, ktoré pomáhajú množstvu mužom po celom svete. Šťastný je však ten chlap, ktorý nemusí používať žiadne takéto pomôcky ešte aj v neskoršom veku. Ale keď už ste premeškali príležitosť, premrhali sexom, ktorý ste mohli mať, tak siahnite po tejto voľbe a možno sa vám pošťastí napraviť a zachrániť tie stratené hodiny sexu, ktoré ste už mohli mať dávno za sebou.

legs-2909444_1920

Prečo ešte čítate tento článok? Hor sa do sexu! Alebo si bežte objednať nejaký kvalitný preparát, ktorý vám umožní znova pocítiť aké to je mať prievan v nohaviciach pri vašej žene, partnerke, milenke, ale pozor, aby to nebola aj svokra alebo nevlastná dcéra. Chichi.