Prenosný Bluetooth kazetový prehrávač prináša do roku 2019 nový zvuk

Staré old school kazety majú menší nový  comeback v roku 2019. Tržby sa v roku 2018 medziročne zvýšili o 19 percent a tam, kde je trh, tam  aj nový projekt z Kickstartru, ktorý hľadá hotovosť na ich projekt. Je to niečo, čo by bol ako prenosný kazetový prehrávač ako pôvodný legendárny Walkman, keby Sony pokračoval vo vývoji technológii založenej na páskach v roku 2019.
Takže zatiaľ čo je obvyklé sú páskové veci, ako je prehrávanie kaziet alebo vám umožňuje nahrávať na vaše pásky, tiež sa účtuje ako prvý prenosný Bluethooth 5.0 kazetový prehrávač na  Svete (tvrdenie o takejto špecifickej špecifikácii,  sa zdá, že je to pravda). To vám umožní počúvať vaše obľúbené pesničky s bezdrôtovými slúchadlami alebo dokonca sa pripojiť sa digitálne do reproduktoru, ak si vi budete priať.

kazety.jpg

Zlúčenie technológie Bluetooth a audio pred 40 rokmi sa môže zdať nezlučiteľné, ale nie je to vôbec najhorší nápad. Za predpokladu, že ste stále taká old school osoba, ktorá by chcela nosiť kazetový prehrávač s retro štýlom pomocou druhej starodávnej technickej formy – 3,5 mm jack pre slúchadlá. Aj keď je to v poriadku, má aj konektor pre slúchadlá. Dokonca beží aj na batériách typu AA, presne tak, ako to robil starý Walkman.

nahrávka.jpg

Kým povaha bytia na Kickstartery znamená, že existujú určité riziká s podporou, Ninm úspešné spustil starý tech crowdfunding kampaň. Napriek tomu využité svoj najlepší úsudok pred vami.
Na kickstartery stojí iba 75 dolárov, buď si môžete vybrať v ružovej, bielej alebo tmavomodrej farbe. Posledný z nich je špeciálnej navrhnutý tak, aby evokoval pôvodný legendárny Sony Walkman. Doručenie sa odhaduje na december v roku 2019. Spoločnosť bude tiež obsahovať prázdnu pásku s každým, čo je v poriadku fungujúc, za pravdepodobne správneho predpokladu, že väčšina ľudí nemá v roku 2019 pásky.