Zabudnite na lieky, pomôcť vám môžu aj bylinky

Dnešná uponáhľaná doba produkuje bezmyšlienkovité roboty, ktoré si už ani nemajú kedy aspoň trochu vydýchnuť a odpočinúť si. Práca, spánok, práca, spánok a znova. Furt to isté dokola a na relax a koníčky už nezostáva čas. Všetci dobre vieme, že sa takto nedá fungovať donekonečna a spolu s vekom pribúdajú po pár rokoch tohto kolobehu aj stres, úzkosť, depresie či bolesti hlavy. A čo nastane potom? Hneď, ako to na vás príde, spravíte to, čo asi väčšina bežných Slovákov. Siahnete po liekoch.

květina.jpg
 
Lieky však nie sú automaticky nutnosť!
 
Pamätajte, že kedysi dávno sme ako ľudstvo boli odkázaní len na bylinky. Lieky neboli samozrejmosť, ba ani náznak samozrejmosti a ľudia sa spoliehali na prírodu. A fungovala. Táto lacnejšia a predovšetkým zdravšia alternatíva je napriek modernej dobe našťastie stále zachovalá. Avšak, nie v takom množstve, ako by mala byť. Každopádne, pri bežnej bolesti hlavy nemusíte siahať automaticky po chemických látkach a rôznych práškoch. Pomôcť vám môže aj bežný čaj, ktorý vás ,,nakopne“ a dodá vám energiu na celý deň. Spomínanú bolesť hlavy odoženie napríklad aj klasická mäta. Môžete skúsiť mätový čaj, potieranie spánkov s mätovým olejčekom, alebo mätovým gélom. Energiu a mužnosť vám môže dodať zase napríklad taký Kotvičník Zemný, známy ako Tribulus Terrestris.

semeno.jpg

Tento malý zázrak vám dodá, ak ste chlap, potrebnú dávku testostrónu a naopak potrebnú dávku estrogénu, ak patríte k nežnému pohlaviu. To znamená, že vo vás opäť prebudí túžbu po sexuálnom styku, zlepší vám náladu, posilní celkovú imunitu a organizmus a predovšetkým ,,nakopne“ metabolizmus a tým pádom podporí rast svalovej hmoty v kombinácií s redukciou podkožného tuku. Samozrejme, nemôžete očakávať zázraky, ak ste zdravý mladý človek. Ak však pociťujete isté nedostatky, Kotvičník je to pravé pre vás, a takto by sa dalo pokračovať donekonečna. Skutočne, byliniek je na svete nespočetne veľa a takmer každý problém si nájde svojho lekára. Stačí hľadať a lieky odložiť na horšie časy.