Žena na vás úplne zabúda?

S príchodom nového človeka na svet prichádzajú aj nové povinnosti. Samozrejme, že nové povinnosti sa netýkajú len ženy, ale aj muža, ktorí sa odteraz stávajú matkou a otcom, čiže rodičmi. Ženy to však majú viac zautomatizované ako chlapi. Majú to zakódované v seba a po pôrodu nemyslia na nič iné len na svoje dieťa. Mužov sa to bytostne začne dotýkať až vtedy, keď zistia, že sú vlastne na všetko samy v sexuálnej oblasti. Ženy si nevedia vyhradiť ani chvíľku na to, aby im spravili dobre aspoň tak ako môžu, hoci by možno ten čas aj našli, no myslia, že v tejto situácii to nie je také podstatné. No, mýlia sa. Práve narodenie dieťaťa preverí vzťah dvoch ľudí a keby to vedeli, tak by sa snažili uspokojiť muža oveľa viac.

Sex privát https://www.privatportal.sk/ by mal byť normálnou službou, ktorá by mala byť poskytovaná v takýchto situáciách. Dokonca si tvrdím povedať, že by to malo byť preplácané zdravotnou poisťovňou. Pre mužov je to často len zbytočne stresujúce obdobie, keď ich to tlačí v nohaviciach v dôsledku toho, že ich ženy nemajú na nich čas. Keby sa slobodne mohli vyprázdniť, tak by si určite viac užili toto krásne obdobie spojené s narodením ich bábätka. Je to pre nich len potreba, ktorú musia mať uspokojenú na to, aby sa im lepšie dýchalo a žilo. Inak prežívajú nie veľmi príjemné obdobie, keď sa v noci nevyspia a zároveň sa nemôžu pozerať a dotýkať svojej ženy, pretože ich aj najmenší dotyk, či pohladenie dokážu vzrušiť.

act-1042431_1920

A čo vy? Riešili by ste túto situáciu týmto spôsobom? Že vás toto riešenie nadchlo a budete nad ním uvažovať? Alebo ste ho úplne zavrhli? Nikdy nehovorte nikdy!

in-bed-4511438_1920

Mužské potreby by mali byť rovnako dôležité ako aj predtým. Stále by ste mali byť najdôležitejší vy dvaja ako partneri a až potom vaše deti. Lebo keď partnerská láska už nebude to, čo bývala, tak to odnesú najmä vaše deti. A zle im určite nechcete.